Skip links
Kampanyalar

deliverigo’da DEV FIRSAT: MOTOSİKLETİNİZ BİZDEN!

deliverigo’dan eşi benzeri görülmemiş fırsat! Çalıştığınız motosikleti size hediye ediyoruz!

İster bordrolu ister esnaf kurye olun; hiç fark etmez! Bizim için değeriniz sonsuz! Bizimle 15 ay boyunca kesintisiz çalışma sözü veren kuryelerimize, 15. Ayın sonunda kullandıkları motosikleti armağan ediyoruz!

KONTENJAN SINIRLI: ACELE EDİN!

deliverigo’nun hediye motosiklet kampanyası, şu an için yalnızca İstanbul’da düzenleniyor. Kampanyaya katılmayı düşünen kuryelerin acele etmesinde yarar var! Hediye motosiklet kampanyası, yalnızca 100 adet motosiklet için geçerli! İlk 100 adetlik kontenjan dolana kadar başvuru yapabilir, 15 ay boyunca kesintisiz çalışarak size tahsis edilen motosikletin sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz!

Peki deliverigo’nun kuryelerine özel olarak düzenlediği bu ayrıcalıklı kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz? İşte detaylar:

İlk olarak, kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kaydınız alındıktan sonraki ilk 3 ay, hakedişinizden 750.- TL kesinti yapılıyor. Sonraki 12 ayda ise herhangi bir kesinti yok! Başvuru tarihinizden itibaren 15 aylık mesainiz dolduğunda, motosikletinizin size hediye edilme süreci başlıyor. Hediye edilme işlemleri için tek yapmanız gereken ise 1.000.- TL’lik fatura ve noter devir ücretini ödemek! Bu aşamaları geçer geçmez motosikletiniz noterde sizin adınıza devrediliyor!

Kampanyamızda en önemli nokta, sözünüz! 3 aylık kesintiden sonraki 12 ay içinde söz verdiği çalışma süresini eksik bırakan, herhangi bir sebepten ötürü işten ayrılan kuryelerin, üç aylık güvence bedelinin toplamı hakkedişinden kesiliyor. Bu nedenle de çalışmayı taahhüt ettiğiniz 15 aylık mesainizi doldurmanız, motosiklet hediyenizi kazanmanız ve herhangi bir ek kesinti yaşamamanız açısından büyük önem taşıyor!

deliverigo’nun kurye filosuna sürprizleri, bu kadarla da sınırlı değil! Motosikletinizi hediye aldıktan sonra deliverigo bünyesinde çalıştığınız süre boyunca taşıtınızın yağ ve mekanik bakım masrafları da bizden! Eğer deliverigo bünyesinde çalışmaya devam ederseniz, motosikletin kaza, hasar ve tamirat, parça bakımı haricindeki yağ bakımı ve düzenli genel kontrol işlemleri için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor!

Başvurunuzu şimdi yapın, 100 kişilik özel kontenjana dahil olun; hediye motosiklet fırsatını yakalayın!

Kampanyaya halihazırda deliverigo’da çalışan, çalışmak isteyen bordrolu ve/veya esnaf, B sınıf ehliyet sahibi, 15 ay boyunca kesintisiz çalışmayı taahhüt eden tüm kuryeler katılabilir.

Kampanyamız kısa bir süre için yalnızca İstanbul’da geçerlidir. Kampanyamızla ilgili gelişmeleri sosyal medya ve web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kampanyamızdan yararlanacak kuryelerimizden ilk üç ay 750.-TL’lik güvence bedeli hakkedişlerinden kesilecektir. Kuryemiz bu üç ay içinde işinden ayrılmaya karar verirse, ödediği güvence bedeli, kendisine iade edilir. 4. Aydan itibaren ayrılan kuryelerimize güvence bedeli iade edilmez.

Kampanyamız 15 ay boyunca bizimle çalışacak ekip arkadaşlarımıza özel tasarlanmıştır, herhangi bir bedel söz konusu değildir, satın alma yapılamaz.

15 ay boyunca motosikletin yağ ve mekanik bakımları deliverigo tarafından karşılanacaktır. Kaza, hasar, parça bakımı… kuryemize ait olacaktır.

Üç farklı marka ve modelde, 50 CC’lik motosikletler kampanyaya dahildir. Teslim edilecek motosiklet, başvuru sırasına göre belirlenecektir.

🍪 Daha iyi hizmet vermek için çerez barındırıyoruz.